صفر تا صد پویان مختاری

صفر تا صد پویان مختاری

صفر تا صد پویان مختاری دارای و بیوگرافی پویان مختاری و از قلب ایذه تا برج استانبول و یکسری چیزها را آموزش می بینند این حرف ها بر اساس حرف هایی که خودش تو پیج شد و اطلاعات از اونجاست ولی انگار یک راه زندگی دیگه رو برای خودش در پیش داره اولش همه می گفتند .

که شما جدایی تون برای جذب فالوور و شهرت بیشتر ولی بد دیگه باهات راه هایی که اومدن جلو اثبات کردند که نه این موضوع نیست و واقعا از همدیگه جدا شدم البته پویان که میگه فعلا از هم جدا شدیم تا اگر که نیلی افشار وارد شد.

به شوروی آدم دیگه ای باشه که ما بتونیم دوباره برگردیم تا جایی که پیداست پویان فعلاً سینگل هست و حالا به تازگی انگار از یک شخص بازیگر هستند اینطور که پیداست خوشش اومده و خیلی هم انگار عاشق شده.

ولی هیچ اسمی از آن طرف من نبردند نه شخصی که من میگم ریحانه‌پارسا نیست بهانه بارسا که یک حاشیه ایجاد شد براشون و پویان کل کل اتفاقات راجع به ریحان رو افشا کرد و این موضوع که من میگم پویان عاشق شد .

صفر تا صد پویان مختاری حضرات

هیچ ربطی به ریحانه نداره و این موضوع خوب تو اینستاگرام الان خیلی ها دنبال اینکه بدونن پویان عاشق کی شده این جوری هم که صحبت کردن انگار شخص بازیگره حالا امین فردین و هم که خوب میشناسید تقریباً آن هم در جریان هستند .

ولی فعلا نمیتونم پیدا کنه چون که قرار بود و پویان بگه ولی انگار اون شخص بازیگر گفته که که این شخص اینستاگرام حضرات معروف گفت که ایرانی هم هست من نمیتونم با پویان ادامه رابطه بدم جایی که خود پویان تعریف کرده.

پویان هم به شدت دنبال اون خانم هست که اونو توی رابطه با خودش نگه داره و بعد اعلام بکنه این تمام اطلاعاتی بود که من از زندگی شخصی اینهاست صفحات مجازی داشتم و دنبالشون کرده بودم و در اختیارتون گذاشتم اگر باز هم اطلاعاتی پیدا کنم براتون میزارم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *