نحوه ثبت نام در سایت پویان مختاری

نحوه ثبت نام در سایت پویان مختاری

نحوه ثبت نام در سایت پویان مختاری باید ایمیل نام نام خانوادگی شماره تلفن و بعد باید کار ثبت‌نام انجام بدیم که فکر کنم کمتر از ۱۵ دقیقه هامون ۱۵ دقیقه زمان ببره ولی اگه بخوای واریزی بیشتر از ۵۰۰ هزار تومان و برداشت کنید.

باید عکس از کارت ملی عکس از کارت بانکی و یه عکس از خودتون بفرستید باشه اونجا بعد بتونید بالای ۵۰۰ تومان برداشت کنید این کاری ندارم به سایت که میگن سایت پویان مختاری یکی از معتبرترین سایتهای میدونیم که این خیلی نزدیک به واقعیت نیست.

چون شکایتی که زیر سایت‌ها خوندیم و همون میدونی خیلی باعث شده که یعنی خیلیا پولاشون تو سایت حالا تو این سایت خیلی از سایت های دیگه پولشونو از دست دادن میگم توی سایت پویان مختاری افتاده که من خودم خوندم بیشتر کسانی که مادر شکایت کردم گفتند.

که ما توی سایت پویان این همه پول باختیم بعد از مدتها که مثلاً ما آمدیم فلان مبلغ برنده شدیم حالا نه تنها که سود منو نمی دهند حتی نمیتونم وارد حساب کاربری من بشیم من خودم پولمون دادن خوب که اتفاق افتاده آدم نمیتونه یاد دروغ راجع به یکی از معتبرترین سایت بازی انفجار ولی اگه کسایی که واقعاً دوست دارد.

آموزش نحوه ثبت نام در سایت پویان مختاری

پویان مختاری کیست؟ به ترفندی هم بلد باشند وقتی طرف نداشته باشد و بدون هیچ ضرری باید پول و برداشت بکنن این طوری که باعث میشه که ضرر بهشون وارد بشه چون این کل بازی روی یک ثانیه داره انجام میشه و اون صدم ثانیه تو اگه نتونی استوپ بکنیم.

ضریبی که میخوای تو برداشت کنی اون بگذره تو باختی نباید توی این بازی های شرط بندی کمری ایجاد کنیم وقتی تمام کنی شک نکن که آخرش به باخت ختم میشه مگر اینکه خیلی حرفه ای عمل کنیم و بلد باشی که چیکار باید بکنی که بتونی برنده بشیم.

که این هم بستگی به آدم‌های داره که خوب کارشان را بلدند و حرفه‌ای بازی می‌کنند و ترفندها آشنا برای کسانی که تازه وارد رو می خوام وارد بشه من به شخصه خودم پیشنهاد می‌کنم که با مبلغ کم شروع کنند و با مبلغ ۱۰ هزار تومان شروع کنند و اتفاقی نمی افته که اینطوری هم یاد می‌گیرند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *